jedzenie, podróże, wino

Zmiany na blogu, idzie nowe.

Czytelniku,

Witam cię serdecznie na moim blogu. Po prawie sześciu latach funkcjonowania w dotychczasowej formule doszedłem do wniosku, że czas na zmiany. Prawdę powiedziawszy dotychczasowa formuła uległa wyczerpaniu a archaiczny wygląd i szablon nie przystaje do dzisiejszych standardów projektowania stron www. Nowy szablon i układ stron to pierwsza ze zmian. Jest on w pełni responsywny ( trudne słowo – wiem) co znaczy tyle, że będzie dostosowywał się w zależności  od tego z jakiego  urządzenia będziesz korzystał przy czytaniu bloga (telefon, tablet, pc) Zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszystko będzie działać idealnie bo dostosowanie zdjęć czy grafik ze starej wersji nie zawsze było możliwe. Zależało mi jednak na tym aby całe archiwum bloga zostało i aby można wrócić do starszych wpisów.  Nowe wpisy powinny już zdecydowanie lepiej wyglądać.

12067139_1083020865081909_1570384088_n

Drugą ważną zmianą jest wyjście poza schemat publikowania recenzji win. Chciałbym poszerzyć tematykę o relacje z podróży, porady podróżnicze, jedzenie czyli wszystkie te rzeczy które z winem są bezpośrednio związane a równocześnie sprawią, że blog stanie się atrakcyjny dla czytelników nie tylko zainteresowanych tematyką winiarską ale również osób szukających czegoś innego. Ale spokojnie recenzje win ma pewno zostaną  tym bardziej, że mają one swoich wiernych fanów.

Na koniec jeśli masz ochotę to proszę napisz do mnie co sądzisz o zmianach, które wprowadziłem. Czy podoba ci się nowy szablon? A może widzisz jakieś błędy? Pisz śmiało jestem do twojej dyspozycji. Zachęcam Cię również do śledzenia profilu bloga na Facebooku i Instagramie gdzie znajdziesz dodatkowo materiały nie publikowane na blogu.

Pozdrawiam serdecznie

Gustaw

  • Grzegorz Paterak

    No i pięknie. Teraz czekam na nowe treści 🙂

    • Gustaw – przywinie.pl

      Będą Grzegorzu, będą:)