O blogu

Witam Cię serdecznie na moim blogu!

FullSizeRender (12)

Mam na imię Gustaw i wino to moje hobby. Zawodowo jestem menadżerem z branży finansowej a prywatnie jestem mężem i ojcem.  Blog przywinie.pl prowadzę od 2010 roku, co czyni go jednym z najdłużej istniejących niezależnych blogów o tej tematyce w polskim Internecie. Początkowo skupiałem się tylko na ocenach win dostępnych we wszystkich możliwych sklepach, ale z czasem poszerzyłem bloga o artykuły związane z podróżami i kuchnią. Sądze, że te dwie rzeczy są nieodzownie z winem związane. Jeśli będziesz częściej wracał na mój blog ( do czego zachęcam) to zorientujesz się, że Węgry i Hiszpania to dwa kraje, które darzę szczególnym sentymentem. Nie przeszkadza mi to jednak patrzeć szerzej i dalej, do czego Ciebie również zachęcam.

Zapraszam również do śledzenia moich profili w mediach społecznościowych gdzie znajdziesz dużo więcej zdjęć i informacji, które uznałem za ciekawe.

Facebook:  https://www.facebook.com/przywiniepl/

Instagram:  https://www.instagram.com/przywinie/

P.S.  Mam swoje słabe punkty, więc jeśli coś Ci się nie podoba to śmiało o tym napisz czy to w komentarzu czy w wiadomości do mnie. Pamiętaj jednak o zachowaniu kultury słowa i merytoryki. Nie zamierzam się wdawać w żadne spory, które nic nie wnoszą. Jeszcze raz ciepło pozdrawiam.